fbpx

KLAUDYNA MACIĄG

KIM JESTEM?

CZEŚĆ!

Wspieram tych, którzy pragną zaistnieć w sieci – firmy, freelancerów i blogerów. Piszę teksty, opracowuję strategie, zajmuję się kompleksową obsługą mediów społecznościowych – od tworzenia postów, przez projektowanie grafik, aż po komunikację z odbiorcami.

Od stycznia 2020 roku jestem częścią zespołu Pani Swojego Czasu – marki stworzonej z myślą o kobietach, które pragną rozwijać się zarówno w obszarze osobistym, jak i biznesowym. Jako content managerka zarządzam zespołem tworzącym treści PSC, jako copywriterka – piszę odlotowe teksty. Więcej na ten temat w artykule: Jak trafiłam do Gangu Pani Swojego Czasu i czym się tutaj zajmuję?

Mówią, że moja doba jest dłuższa niż u innych – bo stale działam na pełnych obrotach, tworzę dla siebie i dla swoich klientów, nagrywam podcast, prowadzę grupę Blog Firma dla przedsiębiorczych blogerów, a poza tym jestem mamą, nałogowo pochłaniam książki, marnuję czas na gry wideo, oglądam żużlowe i piłkarskie mecze, praktykuję jogę, gram w szachy i bardzo, bardzo dużo się uczę.

Mimo że okres szkolny już dawno za mną, to każdego dnia stawiam sobie nowe wyzwania – szkolę się w temacie marketingu i mediów społecznościowych oraz projektowania graficznego i fotografii, szlifuję angielski i poznaję esperanto, a w wolnych chwilach wspieram swoją twórczością portal Popbookownik.

Mieszkam w Częstochowie i to właśnie tu powstają moje najlepsze pomysły.

jak zostac transkrybentem

Poradnik dla osób, które szukają pracy zdalnej przy przepisywaniu nagrań lub chciałyby rozwinąć swój transkrybencki warsztat.

Do kupienia w moim sklepie.

kobiece biznesy ktore wymiataja

Darmowy przewodnik po kobiecych biznesach, które absolutnie wymiatają. Kopalnia inspiracji dla tych, którzy chcą rozwijać biznes w sieci.

Do pobrania TUTAJ.

jak nauczyc sie jeyzka obcego darmowy ebook

Darmowy e-book z poradami od 45 ekspertów językowych, którzy zdradzają swoje sposoby na efektywną naukę języków obcych.

Do pobrania TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ

Spotkanie ze mną, które odbyło się w Pubie Szuflada w ramach festiwalu Na 4. Piętrze, organizowanym przez Koło Literackie Anafora w Częstochowie. Festiwal odbył się 22-23 maja 2019 roku.