POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

KLAUDYNA MACIĄG

Chcesz wiedzieć kim jestem, czym się zajmuję i jakie jest moje doświadczenie? A może ciekawią Cię projekty, jakie realizowałam w przeszłości lub realizuję do dziś? Ta strona jest właśnie dla Ciebie! Poznajmy się lepiej!

klaudyna maciag kobieta z laptopem

Są ludzie, którzy do późnej starości poszukują swojej drogi, raz po raz zmieniając ścieżki i próbując nowych smaków życia. Są też tacy, o których powiemy, że już od urodzenia było wiadomo, czym będą się zajmować w przyszłości. I ja jestem właśnie tym drugim przypadkiem, bo może nie odkąd wyrwałam z siebie pierwszy krzyk na tym świecie, ale na pewno od dzieciaka mówiłam jedno:

BĘDĘ ŻYĆ Z PISANIA

I właśnie tak jest. Pracuję słowem, kreuję, opowiadam historie. Sprawiam, że zwyczajne komunikaty zamieniają się w przekaz, który chce się chłonąć. Wykorzystuję naturalny talent do tworzenia, a także doświadczenia twórcze zbierane od 2002 roku, kiedy to po raz pierwszy zrealizowałam płatne zlecenie copywriterskie.

Od tamtej pory stworzyłam tysiące tekstów, zaplanowałam setki strategii marketingowych dla firm i twórców oraz wzięłam udział w dziesiątkach inspirujących projektów. Obecnie na stałe pracuję dla zespołu Pani Swojego Czasu oraz realizuję własne pomysły i projekty.

MOJE NAJWAŻNIEJSZE PROJEKTY

dziennik klaudyny na 5 lat

Dziennik Wieloletni

Jeden z absolutnych bestsellerów w sklepie Pani Swojego Czasu – dziennik rozwojowy na 5 lat, którego pierwszy nakład wyprzedał się w premierowy weekend.

Dziennik Wieloletni zawiera 366 stron z pytaniami na każdy dzień roku, pola do wypełniania przez 5 lat, 24 strony miesięczne na krótkie podsumowania, 7 stron na przemyślenia i luźne notatki oraz dodatkowe karty z pytaniami na pierwszy dzień wypełniania dziennika, początek każdego roku oraz dzień urodzin. Wydany został w czterech wariantach kolorystycznych, z dbałością o najmniejsze detale (wysokiej jakości papier, wstążeczki, okleina).

To projekt, który napawa mnie szczególną dumą, ponieważ pojawił się na rynku według mojego pomysłu i zawiera stworzone przeze mnie treści i pytania.

Poradnik dla transkrybentów

E-book mojego autorstwa stworzony z myślą o osobach poszukujących pracy zdalnej, nowego pomysłu dla siebie lub pewnego sposobu na zarobek.

Idealny dla początkujących transkrybentów oraz osób zupełnie niezaznajomionych z tematem, zawierający moją wiedzę zbieraną przez lata pracy na stanowisku transkrybentki. Znajdują się tu takie podstawy, jak wybór sprzętu i oprogramowania oraz informacje o samym procesie transkrypcji, ale również porady dotyczące organizacji pracy, wyceniania, szukania zleceń i tworzenia portfolio.

E-book został napisany, zaprojektowany i wydany całkowicie przeze mnie i jest dostępny wyłącznie w moim sklepie.

Gra Wiem lepiej

We współpracy z duńską marką Bezzerwizzer Nordic odpowiadałam za stworzenie polskiej wersji popularnej na całym świecie gry quizowej, która w naszym kraju ukazała się pod tytułem Wiem lepiej.

Moją rolą było przygotowanie 1000 pytań lokalnych, dotyczących m.in. kultury, geografii, sportu, polityki, sztuki czy nauki. A także przeanalizowanie 2000 pytań międzynarodowych pod kątem ich znajomości w Polsce i przeprowadzenie testów wśród osób nieznających gry, na ile założenia twórców dotyczące zrozumienia pytań oraz poziomu ich trudności pokrywają się z rzeczywistością.

W lipcu 2020 wydawnictwo Rebel wypuściło Wiem lepiej na rynek polski.

Bezpłatny e-book o polskich kobiecych biznesach, którego jestem współautorką razem z Olą Budzyńską. Do pobrania tutaj.

Darmowy poradnik od polskich ekspertów językowych (w tym również ode mnie), stworzony we współpracy z marką Sprachcaffe. Do pobrania stąd.

quiz house

Aplikacja Quiz House, do której miałam przyjemność stworzyć pierwszą bazę pytań ze sportu i piłki nożnej. Do pobrania ze sklepu Play.

Chcesz nawiązać współpracę lub zadać mi pytanie? Przejdź do zakładki kontakt.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Sprawdź politykę prywatności.
akceptuję