NEWSLETTER

InspiListy

Zapisz się do mojego newslettera i otrzymuj wprost na swoją skrzynkę świeżą dawkę wiedzy i inspiracji. Uwaga! Przygotowałam także kilka prezentów, które mogą Cię zainteresować.

Klaudyna Maciąg

.

Prezenty za zapis do newslettera InspiListy

W ramach prezentu powitalnego przygotowałam dla Ciebie dwa przydatne ebooki:

  • SKĄD BRAĆ POMYSŁY NA BLOGOWE WPISY – jeżeli natrafiasz czasem na blokadę twórczą, brak weny i zupełną pustkę w głowie, które objawiają się tym, że nie wiesz, o czym pisać i skąd brać interesujące tematy na bloga, mam dla Ciebie ratunek – sprawdzone narzędzia i przydatne rady, które pomogą Ci znaleźć inspirację tam, gdzie być może nawet się jej nie spodziewasz. Co ważne! Ebook przeznaczony jest zarówno dla autorów blogów firmowych, jak i tych, którzy tworzą treści na własne potrzeby.
  • LINKEDIN – PRZEWODNIK – odświeżona wersja mojego poradnika dla osób szukających pracy, właścicieli małych firm, blogerów i freelancerów. Dowiesz się z niego, jak stworzyć i dobrze wypełnić profil na LinkedInie, poznasz rozwiązania, o których niektórzy nie wiedzą i znajdziesz informacje na temat tego, w jaki sposób zarządzać swoim kontem i budować markę osobistą w tym największym na świecie serwisie zawodowo-biznesowym.

Dlaczego warto zapisać się na listę odbiorców newslettera?

Wierzę, że InspiListy to newsletter inny niż wszystkie. Że będzie to dla Ciebie coś nowego, coś ciekawego, coś, na co będziesz czekać, chcąc umilić sobie poranną kawę, popołudniowe stanie w korku czy wieczorne wyczekiwanie, aż kolacja będzie gotowa.

W InspiListach będzie dużo czytania. Bo ja po prostu lubię gadać. I lubię dzielić się tym, co inspirujące i wartościowe. Mój blog skierowany jest do osób, które interesują się rozwojem, pracą zdalną i blogowaniem – i właśnie do nich kierowany jest mój newsletter. Ale prawda jest taka, że tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Stałe punkty programu, to na przykład:

• Inspiracja Tygodnia, w ramach której podzielę się z Tobą ciekawym odkryciem – aplikacją, narzędziem czy wydarzeniem, które ułatwią albo wzbogacą Twoje życie.

• Szczypta Kultury, czyli krótkie polecenie książkowe, filmowe albo serialowe, dzięki któremu pozbędziesz się wymówek, że nie masz czasu na zainteresowanie się kulturą (wierzę, że czasem przyciągnę jakimś tytułem Twoją uwagę na tyle mocno, że zapragniesz rzucić wszystko inne, by go poznać).

Porcja wiedzy, dzięki której dowiesz się czegoś ciekawego w temacie rozwoju, freelancingu, zarządzania czasem, działalności w sieci itp.

Brzmi dobrze? Brzmi fascynująco? Brzmi idealnie dla Ciebie? W takim razie dołącz do mnie i czekaj na wiadomości!

.
Verified by MonsterInsights