POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

KLAUDYNA MACIĄG

Chcesz wiedzieć kim jestem, czym się zajmuję i jakie jest moje doświadczenie? A może ciekawią Cię projekty, jakie realizowałam w przeszłości lub realizuję do dziś? Ta strona jest właśnie dla Ciebie! Poznajmy się lepiej!

Są ludzie, którzy do późnej starości poszukują swojej drogi, raz po raz zmieniając ścieżki i próbując nowych smaków życia. Są też tacy, o których powiemy, że już od urodzenia było wiadomo, czym będą się zajmować w przyszłości. I ja jestem właśnie tym drugim przypadkiem, bo może nie odkąd wyrwałam z siebie pierwszy krzyk na tym świecie, ale na pewno od dzieciaka mówiłam jedno:

BĘDĘ ŻYĆ Z PISANIA

I właśnie tak jest. Pracuję słowem, kreuję, opowiadam historie. Sprawiam, że zwyczajne komunikaty zamieniają się w przekaz, który chce się chłonąć. Wykorzystuję naturalny talent do tworzenia, a także doświadczenia twórcze zbierane od 2002 roku, kiedy to po raz pierwszy zrealizowałam płatne zlecenie copywriterskie.

Od tamtej pory stworzyłam tysiące tekstów, zaplanowałam setki strategii marketingowych dla firm i twórców oraz wzięłam udział w dziesiątkach inspirujących projektów. Obecnie na stałe pracuję dla zespołu Pani Swojego Czasu oraz realizuję własne pomysły i projekty.

MOJE NAJWAŻNIEJSZE PROJEKTY

pISZ. PUBLIKUJ. DZIAŁAJ.

Książka Pisz. Publikuj. Działaj. Jak tworzyć skuteczne treści w internecie, wydana nakładem wydawnictwa MT Biznes.

Jest to przewodnik, który od A do Z prowadzi Cię od nauki pisania do regularnego publikowania. Powstał z myślą o twórcach internetowych i soloprzedsiębiorcach, którzy chcieliby zacząć działać aktywnie w sieci, ale nie mają pojęcia, co publikować, jak pisać i gdzie pokazywać efekty swojej pracy.

Wewnątrz znajdziesz wiedzę niezbędną do tego, aby pisać, publikować i działać w internecie, a także ćwiczenia i zadania, dzięki którym niemal natychmiast możesz ruszyć do działania. To ważne, aby wiedza nie zostawała wyłącznie w głowie, ale przekładała się także na praktykę.

 
pisz-publikuj-dzialaj-klaudyna-maciag-ksiazka

Dziennik Wieloletni

Jeden z absolutnych bestsellerów w sklepie Pani Swojego Czasu – dziennik rozwojowy na 5 lat, którego pierwszy nakład wyprzedał się w premierowy weekend. Obecnie liczba sprzedanych egzemplarzy sięga ponad 10 000.

Dziennik Wieloletni zawiera 366 stron z pytaniami na każdy dzień roku, pola do wypełniania przez 5 lat, 24 strony miesięczne na krótkie podsumowania, 7 stron na przemyślenia i luźne notatki oraz dodatkowe karty z pytaniami na pierwszy dzień wypełniania dziennika, początek każdego roku oraz dzień urodzin. Wydany został w czterech wariantach kolorystycznych, z dbałością o najmniejsze detale (wysokiej jakości papier, wstążeczki, okleina).

To projekt, który napawa mnie szczególną dumą, ponieważ pojawił się na rynku z mojej inicjatywy i zawiera stworzone przeze mnie treści i pytania.

(Aktualnie kolejny nakład został wyczerpany, prawdopodobnie kolejny pojawi się wiosną 2023 roku)

Poradnik dla transkrybentów

E-book mojego autorstwa stworzony z myślą o osobach poszukujących pracy zdalnej, nowego pomysłu dla siebie lub pewnego sposobu na zarobek.

Idealny dla początkujących transkrybentów oraz osób zupełnie niezaznajomionych z tematem, zawierający moją wiedzę zbieraną przez lata pracy na stanowisku transkrybentki. Znajdują się tu takie podstawy, jak wybór sprzętu i oprogramowania oraz informacje o samym procesie transkrypcji, ale również porady dotyczące organizacji pracy, wyceniania, szukania zleceń i tworzenia portfolio.

E-book został napisany, zaprojektowany i wydany całkowicie przeze mnie i jest dostępny wyłącznie w moim sklepie.

Gra Wiem lepiej

We współpracy z duńską marką Bezzerwizzer Nordic odpowiadałam za stworzenie polskiej wersji popularnej na całym świecie gry quizowej, która w naszym kraju ukazała się pod tytułem Wiem lepiej.

Moją rolą było przygotowanie 1000 pytań lokalnych, dotyczących m.in. kultury, geografii, sportu, polityki, sztuki czy nauki. A także przeanalizowanie 2000 pytań międzynarodowych pod kątem ich znajomości w Polsce i przeprowadzenie testów wśród osób nieznających gry, na ile założenia twórców dotyczące zrozumienia pytań oraz poziomu ich trudności pokrywają się z rzeczywistością.

W lipcu 2020 wydawnictwo Rebel wypuściło Wiem lepiej na rynek polski.

Chcesz nawiązać współpracę lub zadać mi pytanie? Przejdź do zakładki kontakt.

Verified by MonsterInsights